Hlavní stránkaKontaktyAktualitySlužby knihovnyKnihovní řádČasté dotazyPobočky knihovnyFotogalerieHistorie knihovnyVirtuální prohlídkaBezbariérový přístupGDPR

Aktuality knihovny

Prázdninová otevírací doba

11.06.2018

V červenci a v srpnu bude knihovna otevřena pouze v pondělí 8-12 a 13-17 hod. a ve čtvrtek 8-12 a 13-18 hod.V ostatních dnech je návštěva knihovny možná po individuální domluvě. Pobočky v Darkovičkách a Bobrovníkách budou o prázdninách uzavřeny. Přejeme Vám hezké prázdniny!

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

21.06.2017

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.

Zasílání SMS zpráv

02.02.2017

Zavedli jsme službu zasílání předupomínek, upomínek a oznámení o rezervaci prostřednictvím SMS zpráv. Pokud máte o tuto službu zájem, stačí knihovnicím sdělit své telefonní číslo, ať už osobně nebo e-mailem, případně si ho sami zadat do svého osobního čtenářského konta.

Časopis Hlučínsko

02.05.2016

Nově si můžete vlastivědný časopis Hlučínsko zakoupit také v naší knihovně. Cena je 35 Kč.