Od pondělí 12. 4. bude knihovna otevřena pro veřejnost, otevřeny budou také pobočky v Bobrovníkách a Darkovičkách. Bližší informace v aktualitách.        Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Hlavní stránkaKontaktyAktualitySlužby knihovnyKnihovní řádČasté dotazyPobočky knihovnyGDPRUčíme se příběhemFotogalerieHistorie knihovnyVirtuální prohlídkaBezbariérový přístup

Aktuality knihovny

Od 12. dubna otevíráme knihovnu včetně poboček

Od 12. dubna otevíráme knihovnu včetně poboček

09.04.2021

Od pondělí 12. 4. bude hlučínská knihovna otevřena pro veřejnost, otevírají se také pobočky v Bobrovníkách a Darkovičkách.

Rozvoz knih imobilním čtenářům

Rozvoz knih imobilním čtenářům

08.04.2021

Od května zahajujeme rozvoz knih pro imobilní a dlouhodobě nemocné čtenáře, kteří nemají nikoho, kdo by jim v knihovně vyzvedl knihy. Rozvoz bude probíhat od května vždy první pátek v měsíci mezi 10. a 12. hodinou. Služba je určena pouze pro registrované čtenáře Městské knihovny Hlučín, kteří bydlí v Hlučíně nebo jeho městských částech. Pro bližší informace a přihlášení k této službě pište na dospele@knihovnahlucin.cz nebo volejte na č. 558 270 106.

Kupte knihu online a vyzvedněte si ji v knihovně

Kupte knihu online a vyzvedněte si ji v knihovně

14.01.2021

Opět obnovujeme službu Kniha z knihovny. Služba funguje tak, že si knihu objednáte na webu za velkoobchodní cenu, bez poštovného a pak si ji vyzvednete v naší knihovně.

Přijímáme platební karty

Přijímáme platební karty

25.05.2020

V knihovně nyní můžete využívat možnost platby kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami, které tuto funkci podporují.

Půjčujeme také audioknihy

Půjčujeme také audioknihy

08.08.2018

Rádi čtete, ale i posloucháte? U nás si nyní můžete půjčit také audioknihu. Vyberte si v našem on-line katalogu, stačí zadat klíčové slovo "audioknihy". Audioknihy nabízíme na CD, převážně ve formátu mp3.

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

21.06.2017

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.