Už jste vyzkoušeli výhodný nákup knih s osobním odběrem v naší knihovně? Více na www.knihazknihovny.cz

Aktuality knihovny

Kupte knihu online a vyzvedněte si ji v knihovně

26.09.2018

Zavádíme zcela novou službu Kniha z knihovny. Služba funguje tak, že si knihu objednáte na webu za velkoobchodní cenu, bez poštovného a pak si ji vyzvednete v naší knihovně.

Půjčujeme také audioknihy

08.08.2018

Rádi čtete, ale i posloucháte? U nás si nyní můžete půjčit také audioknihu. Vyberte si v našem on-line katalogu, stačí zadat klíčové slovo "audioknihy". Audioknihy nabízíme na CD, převážně ve formátu mp3.

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

21.06.2017

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.

Zasílání SMS zpráv

02.02.2017

Zavedli jsme službu zasílání předupomínek, upomínek a oznámení o rezervaci prostřednictvím SMS zpráv. Pokud máte o tuto službu zájem, stačí knihovnicím sdělit své telefonní číslo, ať už osobně nebo e-mailem, případně si ho sami zadat do svého osobního čtenářského konta.

Časopis Hlučínsko

02.05.2016

Nově si můžete vlastivědný časopis Hlučínsko zakoupit také v naší knihovně. Cena je 35 Kč.