18. 2. (17 hod.) J. a A. Márovi - Cestopisná přednáška Kambodža, Laos, Thajsko (Zámecký klub)          12. 3. (17 hod.) E. Tvrdá - Dlužná částka (Zámecký klub)          Už jste vyzkoušeli výhodný nákup knih s osobním odběrem v naší knihovně? Více na www.knihazknihovny.cz

Aktuality knihovny

Eva Tvrdá představí svou knižní novinku

08.02.2019

Spisovatelka Eva Tvrdá vydává další knihu ve stylu Silesia Noir. Svou knižní novinku nazvanou Dlužná částka představí čtenářům v úterý 12. března v 17 hodin v zámeckém klubu hlučínského zámku. Autorské čtení bude spojeno s autogramiádou.

Márovi představí svou cestu po Indočíně

24.01.2019

Srdečně vás zveme na další cestopisnou přednášku manželů Márových, kteří se tentokrát zaměří na Kambodžu, Laos a Vietnam. Akce se koná v pondělí 18. února od 17 hodin v zámeckém klubu hlučínského zámku. Cestovatelé Alena a Jirka Márovi putovali po Indočíně celých čtyřicet dní. V pestré projekci představí nádherné barevné chrámy, exotickou přírodu i život obyčejných lidí.

Kupte knihu online a vyzvedněte si ji v knihovně

26.09.2018

Zavádíme zcela novou službu Kniha z knihovny. Služba funguje tak, že si knihu objednáte na webu za velkoobchodní cenu, bez poštovného a pak si ji vyzvednete v naší knihovně.

Půjčujeme také audioknihy

08.08.2018

Rádi čtete, ale i posloucháte? U nás si nyní můžete půjčit také audioknihu. Vyberte si v našem on-line katalogu, stačí zadat klíčové slovo "audioknihy". Audioknihy nabízíme na CD, převážně ve formátu mp3.

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

21.06.2017

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.

Zasílání SMS zpráv

02.02.2017

Zavedli jsme službu zasílání předupomínek, upomínek a oznámení o rezervaci prostřednictvím SMS zpráv. Pokud máte o tuto službu zájem, stačí knihovnicím sdělit své telefonní číslo, ať už osobně nebo e-mailem, případně si ho sami zadat do svého osobního čtenářského konta.

Časopis Hlučínsko

02.05.2016

Nově si můžete vlastivědný časopis Hlučínsko zakoupit také v naší knihovně. Cena je 35 Kč.