30. 11. (16:30) M. Štěpánek - Gruzie (Zámecký klub)          8. 12. (17:00) H. Jandová - autorské čtení z knihy "Za štreku" (Zámecký klub)          Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Autorské čtení Hedviky Jandové

Ve středu 8. prosince od 17 hodin se můžete těšit na autorské čtení Hedviky Jandové z její prvotiny nazvané "Za štreku". Knížka obsahuje drobné povídky a vzpomínky na dětství. Autorka ji doplnila o postřehy, které doprovázely zvláštní atmosféru roku 2021. Na místě bude možné si knihu také koupit. Akce se bude konat v Zámeckém klubu hlučínského zámku.

Účast na akci je podmíněna splněním aktuálních vládních nařízení v souvislosti s epidemiologickou situací.