4. - 10. 10. Týden knihoven          4. 10. (17 hod.) P. Nazarov - Severní Indie (Zámecký klub)          13. 10. (17 hod.) J. a A. Márovi - Japonsko (Zámecký klub)          18. - 22. 10. Burza knih          Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Burza knih

Opět připravujeme oblíbenou knižní burzu. Burza se bude konat na chodbě před knihovnou a uskuteční se ve dnech 18. - 22. 10. Z knih si můžete přijít zdarma vybrat vždy od 7 do 17 hodin. Pokud chcete do burzy věnovat nějaké knihy (čisté a zachovalé), přijímáme je pouze v Týdnu knihoven, tedy od 4. do 8. října, a to v otevírací době knihovny (v pátek po předchozí domluvě).

Jak to funguje? Do knihovny můžete přinést knihy, pro které již doma nemáte místo a myslíte si, že by ještě mohly udělat radost někomu dalšímu. Knihy roztřídíme podle žánrů a od 18. 10. si budete moct přijít vybrat zdarma nějakou knihu pro sebe nebo své blízké. Knihy si můžete přijít vybrat i tehdy, když do burzy žádné knihy nevěnujete. Burza bude volně přístupná na chodbě před knihovnou.