Knihovna od čtvrtka 3. 12. vrací k běžnému režimu, více informací v aktualitách.        Služba Kniha z knihovny je dočasně nedostupná.

Knihovna je od 23. 11. otevřena v omezeném režimu

Od pondělí 23. 11. 2020 opět otevíráme, i když zatím jen v omezeném režimu. Prosíme, abyste v maximální míře využívali e-mailových a telefonických objednávek. Použijte online katalog na našich webových stránkách. Přepážky budou otevřeny od pondělí do čtvrtka vždy od 8 do 16 hodin. Vaše výpůjčky vám připravíme na určitou hodinu a vy si je pouze vyzvednete. Vyhnete se tak čekání a tvoření front. Děkujeme. Pobočky v Darkovičkách a Bobrovníkách zůstávají prozatím uzavřeny.

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek