4. - 10. 10. Týden knihoven          4. 10. (17 hod.) P. Nazarov - Severní Indie (Zámecký klub)          13. 10. (17 hod.) J. a A. Márovi - Japonsko (Zámecký klub)          18. - 22. 10. Burza knih          Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.

Knihy vám obalíme do knihovnické polypropylenové fólie podle počtu objednávek nejpozději do týdne - budeme vás informovat e-mailem nebo SMSkou. Jednotná cena za obalení knihy je 8 Kč/ks. Žáci a studenti, nenechávejte obalování učebnic na poslední chvíli.