29. 3. Noc s Andersenem          8. 4. (17:30 hod.) M. Sova - Na kole z Olomouce do Maroka (Zámecký klub)          Už jste vyzkoušeli výhodný nákup knih s osobním odběrem v naší knihovně? Více na www.knihazknihovny.cz

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.

Knihy vám obalíme do knihovnické polypropylenové fólie podle počtu objednávek nejpozději do týdne - budeme vás informovat e-mailem nebo SMSkou. Jednotná cena za obalení knihy je 8 Kč/ks. Žáci a studenti, nenechávejte obalování učebnic na poslední chvíli.