Knihovna bude od 22. 10. do 3. 11. uzavřena.        Připravujeme: 18. 11. (17 hod.) Život s vášní a čokoládou - přednáška s degustací (Zámecký klub)          24. 11.  (16:30) M. Štěpánek - Gruzie - tajemné království ve stínu Kavkazu (Zámecký klub)           Služba Kniha z knihovny je dočasně nedostupná.

Nově obalujeme knihy pro veřejnost

Máte doma knihy nestandardního formátu a chcete je ochránit před poškozením či ušpiněním? Potřebujete obalit učebnice? Přijďte do knihovny a nechte to na nás.

Knihy vám obalíme do knihovnické polypropylenové fólie podle počtu objednávek nejpozději do týdne - budeme vás informovat e-mailem nebo SMSkou. Jednotná cena za obalení knihy je 8 Kč/ks. Žáci a studenti, nenechávejte obalování učebnic na poslední chvíli.