Bližší informace o otevírací době knihovny platné do konce června najdete v aktualitách.        Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Knihovna je otevřena včetně poboček

Až do 30. června 2021 je knihovna otevřena následovně:

Pondělí   8-17 hod.
Úterý      8-15 hod.
Středa    8-15 hod.
Čtvrtek   8-18 hod.
Pátek     zavřeno
Pobočky v Bobrovníkách a Darkovičkách budou mít otevřeno podle své běžné otevírací doby.

Prosíme, abyste v maximální možné míře využívali online katalog na našich webových stránkách a předem si objednávali výpůjčky telefonicky, e-mailem nebo přes tlačítko "Objednej odložení", které najdete u dostupných titulů v našem online katalogu. Funkce objednání není k dispozici na pobočkách, nahlížet do katalogu však můžete. Odkazy najdete na webových stránkách.
Žádáme také, abyste k do knihovny vstupovali s nasazeným respirátorem a dodržovali dostatečné rozestupy. U vstupu do obou oddělení knihovny je k dispozici dezinfekce na ruce. V knihovně je rovněž omezen počet míst k sezení. Zdržujte se zde jen po nezbytně dlouhou dobu. Děkujeme.