Od úterý 16. 2. otevíráme výdejní okénka. Bližší informace v aktualitách.        Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Od 16. února otevíráme výdejní okénka

Od úterý 16. února otevíráme v obou odděleních knihovny výdejní okénka pro výdej předchozích objednávek. Výdej bude otevřen následovně:

Pondělí   8-17 hod.
Úterý      8-15 hod.
Středa    8-15 hod.
Čtvrtek   8-18 hod.
Pátek     zavřeno
Pobočky v Bobrovníkách a Darkovičkách zůstávají uzavřeny.

Prosíme, abyste v maximální možné míře využívali online katalog na našich webových stránkách a předem si objednávali výpůjčky telefonicky, e-mailem nebo přes tlačítko "Objednej odložení", které najdete u dostupných titulů v našem online katalogů.
Žádáme také, abyste k výdejním okénkům přistupovali se zakrytým nosem a ústy, nejlépe s respirátorem, a dodržovali dostatečné rozestupy. Děkujeme.