Knihovna bude od 1. června otevřena standardním způsobem. Podrobnosti v aktualitách.          Služba Kniha z knihovny je dočasně nedostupná.

Otevření poboček v Bobrovníkách a Darkovičkách

Od 20. května budou dle běžné otevírací doby otevřeny pobočky v Bobrovníkách a Darkovičkách. Prosíme čtenáře, aby dodržovali veškerá hygienická opatření. Tzn. do knihovny vstupovali s nasazenou rouškou, dodržovali dle možností rozestupy a v knihovně se zdržovali jen po dobu nezbytně nutnou. Rovněž prosíme, desinfikujte si před vstupem do knihovny ruce, desinfekce bude k dispozici také v knihovně. Děkujeme.