4. - 10. 10. Týden knihoven          4. 10. (17 hod.) P. Nazarov - Severní Indie (Zámecký klub)          13. 10. (17 hod.) J. a A. Márovi - Japonsko (Zámecký klub)          18. - 22. 10. Burza knih          Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Hlavní stránkaKontaktyAktualitySlužby knihovnyKnihovní řádČasté dotazyPobočky knihovnyGDPRUčíme se příběhemFotogalerieHistorie knihovnyVirtuální prohlídkaBezbariérový přístup

Rozvoz knih imobilním čtenářům

Od května zahajujeme rozvoz knih pro imobilní a dlouhodobě nemocné čtenáře, kteří nemají nikoho, kdo by jim v knihovně vyzvedl knihy. Rozvoz je zdarma a bude probíhat od května vždy první pátek v měsíci mezi 10. a 12. hodinou. Služba je určena pouze pro registrované čtenáře Městské knihovny Hlučín, kteří bydlí v Hlučíně nebo jeho městských částech. Pro bližší informace a přihlášení k této službě pište na dospele@knihovnahlucin.cz nebo volejte na č. 558 270 106. 

Služba bude fungovat dlouhodobě, tzn. budeme k Vám až do odvolání jezdit vždy první pátek v měsíci a dovezeme Vám předem domluvený počet knih. Výběr můžete nechat na nás, při zřizování služby se domluvíme na žánru, případně si můžete vždy při naší návštěvě objednat na příště konkrétní tituly.

Pro zřízení služby budeme potřebovat:

1. zaplacení ročního členského poplatku ve výši 120 Kč/ ZTP 60 Kč, pro čtenáře starší 75 let je registrace zdarma
2. jméno, bydliště a telefonní číslo osoby, které budeme knihy doručovat

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code