4. - 10. 10. Týden knihoven          4. 10. (17 hod.) P. Nazarov - Severní Indie (Zámecký klub)          13. 10. (17 hod.) J. a A. Márovi - Japonsko (Zámecký klub)          18. - 22. 10. Burza knih          Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Týden knihoven

V Týdnu knihoven, který letos připadá na týden od 4. do 10. 10., nabízíme již tradičně akci pro nové zájemce o členství v knihovně. Noví dospělí i dětští čtenáři se mohou zaregistrovat do knihovny na jeden rok zdarma. V Týdnu knihoven rovněž zahajujeme sběr knih na připravovanou knižní burzu. Ta proběhne v týdnu od 18. října na chodbě před knihovnou.
V pondělí 4. října se můžete těšit na cestopisnou přednášku Petra Nazarova a přenést se spolu s námi na chvíli do Severní Indie. Akce se koná od 17 hod. v Zámeckém klubu.