4. - 10. 10. Týden knihoven          4. 10. (17 hod.) P. Nazarov - Severní Indie (Zámecký klub)          13. 10. (17 hod.) J. a A. Márovi - Japonsko (Zámecký klub)          18. - 22. 10. Burza knih          Služba Kniha z knihovny je opět aktivní.

Změny ve vyzvedávání rezervovaných dokumentů

Stále častěji se nám stává, že si čtenáři rezervují knihu a pak si ji nevyzvednou. Kniha, na kterou čekají další čtenáři, tu pak leží dva týdny zbytečně. Z toho důvodu jsme se rozhodli zkrátit dobu na vyzvednutí rezervovaných knih ze 14 na 10 dní a nevyzvednutí zpoplatnit částkou 10 Kč. Pokud si svou knihu nestíháte vyzvednout včas nebo chcete rezervaci zrušit, kontaktujte nás, určitě se domluvíme.